Українська авіакомпанія  запустить новий рейс із Одеси до Грузії

630_360_

Українська авіакомпанія SkyUp в травні й червні почне виконувати чотири нові регулярні рейси з Одеси до Вірменії, Іспанії, Грузії та Італії.

Як повідомляє avianews.com, з 17 травня лоукост розпочне польоти з Одеси до Єревана з частотою двічі на тиждень по понеділках і п’ятницях. Мінімальна вартість авіаквитків починається від 1 785 грн в одну сторону.

Із 25 травня літаки SkyUp полетять з Одеси до Барселони – рейси заплановані двічі на тиждень по середах і суботах. Мінімальна вартість авіаквитків в одну сторону – від 2 507 грн.

Із 2 червня лоукост запустить маршрут Одеса – Ріміні, польоти за яким виконуватимуться раз на тиждень щонеділі. Ціна авіаквитків – від 1 757 грн в одну сторону.

З 4 червня почнуть виконуватися рейси Одеса – Кутаїсі з частотою двічі на тиждень по вівторках і п’ятницях. Авіаквитки в продажу від 1 757 грн в одну сторону.

Раніше SkyUp анонсував запуск з 2 червня регулярних внутрішніх рейсів Одеса – Київ і Одеса – Харків з ціною квитків близько 500 грн в одну сторону.

Як повідомлялося, український лоукостер SkyUp Airlines заснований в червні 2017 року. Польотну програму почав здійснювати в травні 2018 року.

Авіакомпанія здійснює рейси як на регулярній, так і на чартерної основі. Польотна програма SkyUp Airlines охоплює міжнародні й внутрішні українські напрямки.

У 2018 року пасажиропотік SkyUp Airlines становив 442 тисячі пасажирів.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.