З них 5% брали участь в акціях протесту у Києві, 6% – в інших містах чи селах, ще 9% допомагали мітингувальникам (продуктами, речами, грошима), йдеться у звіті за результатами дослідження.
Найбільш високий рівень участі серед представників Західного регіону: 7% брали участь у протестних акціях в Києві, 26% – в інших містах і селах, 29,5% допомагали мітингувальникам; у Центральному регіоні відповідні цифри становлять 9,5%, 2% і 7,5% відповідно.
Дослідники зазначають, що в інших регіонах участь у революційних подіях була істотно меншою: 2% – в Південному регіоні, 3% – в Східному, 3% – на Донбасі.
Згідно з результатами опитування, участь у протестних акціях Євромайдана залежить і від рівня освіти: серед громадян з вищою освітою у протестних акціях брали участь 25%, середньою спеціальною – 15%, повною загальною середньою – 14%, неповною середньою – 7%.
При цьому громадська думка учасників Майдану щодо деяких питань значно відрізняється від думки населення України в цілому. Так, серед тих, хто брав участь у протестних акціях в Києві, 76% проголосували б на референдумі за вступ України в НАТО, а серед тих, хто брав участь у протестних акціях за межами Києва – всі 90% (по Україні в цілому – 44%).
Крім того, учасники акцій протесту більш схильні підтримувати самосуд як метод встановлення справедливості (24%, по Україні в цілому – 11%), “сміттєву люстрацію” (33%, по Україні в цілому – 16%) і вільний продаж зброї (24%, по Україні в цілому – 10%).
Опитування проводилося фондом “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 9 по 18 жовтня 2014 року. Воно проходило в 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім АР Крим. Загалом в опитуванні взяли участь 2025 респондентів. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.